CENTRUM DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Bielsko Biała

Botoks, Azzalure i Toksyna Botulinowa stosowane w Gabinecie w Bielsku Białej

Botox, Botoks - zabiegi w Bielsku

AddThis Social Bookmark Button

W naszym Gabinecie Medycyny Estetycznej w Bielsku Białej Botoks jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek. Zebrane tu informacje mają przybliżyć Państwu, czym jest botox (botoks), jak przebiega zabieg.
Wymienimy wskazania i przeciwskazania do zabiegu. 


Jednakże informacje tu zebrane o Botoksie nie zastąpią kontaktu z naszymi Specjalistami Dermatologami w Bielsku Białej.
Przypominamy, że nasi Lekarze w Bielsku Białej zawsze doradzą zastosowanie właściwej terapii dla uzyskania oczekiwanego efektu.

W naszym Gabinecie Dermatologicznym usuwamy zmarszczki stosując różnego rodzaju zabiegi także wykorzystując Botox (Botoks).

Nasi Lekarze Specjaliści w Bielsku Białej pomogą Państwu w doborze odpowiedniego rodzaju zabiegu dostosowując go do Waszych indywidualnych potrzeb.   


Wyjaśniamy czym jest botox, jak się go stosuje oraz doradzamy najlepszy zabieg usuwający zmarszczki.

Umów się na konsultacje z naszym specjalistą dermatologiem:
Wojciech Żarow tel. 604 235 336
Elżbieta Rutkowska tel. 604 236 402


 Czym jest Botoks?


Określeniem botoks (botox) inaczej jad kiełbasiany, toksyna botulinowa nazywa się białkową neurotoksynę wytwarzaną przez bakterie beztlenowe Clostridium Borulinum. Stosowana w odpowiednich dawkach znalazła początkowo zastosowanie terapeutyczne głównie w schorzeniach ze zwiekszonym nieprawidłowym napięciem nerwowym, a póżniej w medycynie estetycznej jako środek przeciwzmarszczkowy. W medycynie estetycznej stosuje się trzy preparaty toksyny botulinowej pod nazwą: Botox, Azzalure, Bocouture. 


Jak przebiega zabieg wstrzykiwania toksyny botulinowej?


Zabieg polega na niewielkiej ilości wstrzyknięc domięśniowych przy pomocy bardzo cienkiej igły. lekarz precyzyjnie okresla miejsca, gdzie nalezy podac lek aby osiągnąć optymalne efekty. W zależności od obszaru na którym jest stosowany botoks, zabieg może trwać od 15 do 30 minut. Przejściowo po zabiegu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie w miejscu wkłucia. 
Pierwsze efekty widoczne są w 3-7 dobie po zabiegu i utrzymuja się od czterech do ośmiu miesięcy.


Kiedy stosować Botox czyli Wskazania


  •  "kurze łapki" czyli zmarszczki w okolicach oczu

  • zmarszczki gładzizny - czołowe - poprzeczne

  • "lwie zmarszczki" tworzące się między brwiami

W leczeniu toksyną botulinową stosujemy najnowsze produkty polecane przez renomowane firmy i dopuszczone do stosowania w Polsce. 


Zalecenia


W dniu zabiegu nie należy spożywać alkoholu, przebywać w saunie, wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych. Cztery godziny po zabiegu nalezy unikać schylania się, leżenia, masażu i pocierania skóry twarzy. Powinno sie unikac różnicy ciśnień (lot samolotem, nurkowanie) 48h po zabiegu.


Przestrogi dla klientów chcących wykonać zabieg


Przestrzegamy przed różnorodnymi promocjami. Neurotoksyny są bardzo drogie, mniejszą cenę można uzyskać albo poprzez niewystarczającą ilość preparatu wstrzykniętego do mięśnia albo przez niewykwalifikowanego lekarza specjalistę.

Dermatolodzy w naszym Centrum Medycyny Estetycznej w Bielsku Białej zapewniają, że neurotoksyna z której korzystają jest dopuszczona na rynku polskim o najlepszej jakości. Doświadczenie Wojciecha Żarowa oraz Elżbiety Rutkowskiej w stosowaniu botoksu zapewni Państwu:

- pomoc w określeniu najlepszego sposobu zlikwidowania zmarszczek
- pomoc w podjęciu decyzji czy zastosować botoks czy jeden z wypełniaczy
- odpowiednią ilość i jakość kwasu botulinowego wstrzykniętego w mięsień, 

Przeciwwskazania
Nie wykonujemy zabiegu Botoks kobietom w czasie ciąży i karmienia, w przypadku nadwrazliwości na składniki preparatu - głównie białka - albuminy


Botoks, bardzo popularny, stosujemy często w Bielsku Białej razem z innymi zabiegami o podobnym działaniu:
- Nici Liftingujące PDO
Kwas hialuronowy
Usuwanie zmarszczek wypełniaczami
Mezoterapia

Osobom które chcą zlikwidować zmarszczki ale boją się igieł również możemy pomóc. Zapraszamy do kontaktu z nami, umów sie na konsultację.


Pozostałe wiadomości o Botoksie

Historia
Botulinę odkrył i nazwał w 1897 roku bakteriolog Emile Pierre van Ermenghen. Po raz pierwszy zastosowywano ją w latach siedemdziesiątych XX wieku w leczeniu zeza, później w medycynie estetycznej. Wspomagał leczenie w chorobach które charakteryzowały się nieprawidłowym skurczem mięśni: kurcz powiek, kręcz karku, achalazja przełyku i innych. W medycynie estetycznej stosowany jako środek w niwelowaniu zmarszczek mimicznych.
Zabiegi Botox
wykonywane w naszym Gabinecie w Bielsku Białej poleca m.in.
Patrycja Mikula

Patrycja Mikula


zabiegi botoks na ratyZabiegi wykonujemy również na raty. Zajrzyj tu by dowiedziec się więcej: Zabiegi na Raty

Przy zabiegu Botoks wykonywanym na więcej niz jedno miejsce cena jest mniejsza - Cennik.Umów się na konsultacje z naszym specjalistą dermatologiem: 

Wojciech Żarow tel. 604 235 336

Elżbieta Rutkowska tel. 604 236 402

lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Botox Bielsko, Botox Żywiec, Botox Oświęcim


Najczęściej wyszukiwane usługi: Botoks w Bielsku Białej, Dermatolog w Bielsku, Usuwanie Znamion w Bielsku Białej, Usuwanie i Wypełnianie Zmarszczek, Botox, Mezoterapie, Nici Liftingujące PDO, Radiesse, Cosmelan, Kwas Hialuronowy, Pilingi, Odmładzanie Skóry.
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.
Copyright © 2012-2015 DermatologiaBielsko.pl, Botox.Bielsko.pl